O půjčce bez doložení příjmu

O půjčce bez doložení příjmu

Poskytovatelé mají při schvalování půjček různé požadavky. Obecně platí, že jsou náročnější bankovní půjčky než ty nebankovní. Samozřejmě také mezi jednotlivými nebankovními produkty panují obrovské rozdíly. Jednoduše získáte zejména půjčku bez doložení příjmu.

O půjčce bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu označuje peněžní službu, která se nachází v nabídce mnoha nebankovních společností. Banky jsou zpravidla na žadatele o půjčku daleko přísnější a doložení o příjmu vyžadují.
Ovšem i u dalších nebankovních půjček patří doložení příjmu mezi jednu z hlavních podmínek ke schválení půjčky. Z toho důvodu si také lidé tyto půjčky tolik oblíbili. Spousta z nich je zkrátka doložit nemůže, což pro nikoho nemusí znamenat, že by nebyl schopný půjčku hradit. To si musí každý sám rozmyslet.
Půjčky bez doložení příjmu se podepisují zpravidla na kratší dobu a poskytují nižší množství peněz. Právě díky tomu je možné, aby jejich poskytovatel nabízel produkty bez komplikovaného prokazování schopnosti splácet.

Výhody půjčky bez doložení příjmu

Lidé se obracejí na tuto půjčku hlavně díky následujícím výhodám:
• snadná dostupnost: poskytovatelé půjček běžně požadují potvrzení o příjmu, což pro spoustu lidí znamená překážku. Půjčky bez doložení příjmu se snaží hlavně nabízet svůj produkt té nejširší skupině žadatelů, tedy i takovým, co mají nepravidelné příjmy, žádné příjmy atd.
• žádná administrativa: z hlediska administrativy nejsou půjčky bez doložení příjmu nijak náročné. Nejenže klient nemusí doložit výši svého příjmu, avšak zpravidla po něm poskytovatel nevyžaduje ani další dokumenty.
• rychlost: proto, že poskytovatel má na žadatele o půjčku minimální nároky, trvá sjednání půjčky velmi rychle. Klient tak na finanční prostředky dlouho nečeká. To ocení zejména ti, kteří musí řešit nečekaný výdaj, který je třeba co nejdříve uhradit.
• bezúčelovost: peníze z půjček bez doložení příjmu se dají většinou využívat za jakýmikoliv účely, které nikomu nehlásíte.
• online sjednání: o půjčku si zažádáte pomocí online formuláře. Půjčka je díky tomu vyřízena velice rychle. Člověk tak může klidně sedět doma, poněvadž jej formulář většinou krok za krokem vede, co má udělat. Tento postup zvládne tedy opravdu každý.

Nevýhody půjčky bez doložení příjmu

Výhody anebo nevýhody půjčky bez doložení příjmu se odvíjí na základě toho, jakého poskytovatele si vyberete, proto vždy důkladně prostudujte nejen úrokovou sazbu poskytovatele, ale i další poplatky, popř. celkové reference nebankovní instituce. Mezi poskytovateli se vyskytují i neseriózní firmy.
Půjčky bez doložení příjmu značí větší riziko, že se klient dostane do dluhové pasti. Jsou totiž mnohem snadněji dostupné a vy sami si musíte rozmyslet, jestli jste schopni půjčku hradit. Měli byste tak reálně zvážit všechny své možnosti.

Poskytovatelé půjčky bez doložení příjmu

Poskytovatele půjček bez doložení příjmu objevíte mezi nespočetnými nebankovními poskytovateli. Některé náš trh skoro nezná, jiní jsou už známější. Blíže se podíváme alespoň na tři půjčky a jejich poskytovatele.

Ferattum

Ferratum patří mez jednu z nebankovních společností, jež po žadatelích nechce potvrzení o příjmech. Původně šlo o finskou firmu, která se v zemi svého vzniku stala velmi populární, a proto se rychle rozšířila i do dalších evropských zemí, a to včetně České republiky.
Nejenže Ferratum poskytuje půjčku bez doložení příjmu, pojí se ovšem i s dalšími zvláštnostmi, díky nimž je mezi poskytovateli oblíbená. Zahrnuje se k tomu rychlé vyřízení, fixní poplatky místo úroků, krátkodobé půjčky na menší částky aj. Tyto vlastnosti z této služby činí skvělý produkt pro situace, že nebudete mít před výplatou peníze, a tak byste si rádi půjčili jen menší částku. Z toho důvodu se též seznámíte s označením půjčka před výplatou. Firma vám půjčí od 1 000 do 10 000 korun se splatností 7 až 45 dní.

Půjčka 7

Půjčku 7 nabízí nebankovní společnost Kontex Trade Internation. Poskytuje spotřebitelské úvěry menšího rozsahu, konkrétně v částce od 1 000 do 5 000 Kč na dobu 7 až 28 dní. Tato lhůta se dá prodloužit. Spadá mezi mikropůjčky, které se v oblasti financí neustále šíří.
Půjčka bez doložení příjmu od této společnosti nevyžaduje ani jiné typy zkoumání bonity klienta. Nemusíte mít ručitele, ani nedokládáte účel použití peněžních prostředků.
Proto jsou Půjčky 7 jednodušeji a hlavně rychleji k dispozici Obě tyto věci hodně žadatelů o půjčky vyžaduje.

Omega půjčka

Omega půjčka označuje finanční produkt patřící pod Dollar Financial Czech Republic. Poskytuje rychlou půjčku, tzv. SMS půjčku. Díky tomu, že se nemusí dokládat potvrzení o doložení příjmů, se hodí jako studentské půjčky, půjčky pro důchodce nebo nezaměstnané. Půjčka se rychle sjedná a používá se jako půjčka před výplatou, jestliže nemáte peníze či vás nečekaně překvapí nějaký výdaj a výplata je ještě v nedohlednu.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články