O Tesco půjčce

O Tesco půjčce

Tesco svým zákazníkům nabízí široký sortiment zboží. Může se vám stát, že momentálně nemáte dostatek financí na pořízení toho, co byste potřebovali. Snadná pomoc, stačí využít peněžních služeb Tesco. Populární je Tesco půjčka. V následujících odstavcích si ji více rozebereme a blíže se podíváme i na další možnosti financování od společnosti Tesco.

Tesco

Tesco představuje předního maloobchodního prodejce, který v České republice funguje od roku 1996, a řadí se mezi ty vůbec největší maloobchodní řetězce na světě. Svým konceptem vychází z britské mateřské společnosti.
Se společností Tesco se u nás seznámíte prostřednictvím celé řady obchodů, čerpacích stanic a také obchodních center. Pod Tescem též funguje franšízingová síť prodejen s názvem Žabka, od roku 2012 poskytuje samozřejmě i internetový obchod s potravinami.
Prodejny Tesco existují ve formátu hypermarketu, supermarketu, obchodních domů, expres (malé prodejny), extra (hypermarkety s konceptem „obchod v obchodě“).
Základní filozofie obchodu shrnuje firmu Tesco do dvou nejdůležitějších hesel „Nikdo se nestará o zákazníky lépe než my.“ A to druhé zní: „Chováme se k ostatním tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám.“

O Tesco půjčce

Hotovostní půjčka čili Tesco půjčka značí takový produkt, s nímž si můžete půjčit až půl milionu korun, a to na cokoliv. U téhle půjčky nemusíte shánět žádného ručitele a velkou výhodou je i rychlost při sjednávání daného produktu. O půjčku si totiž můžete zažádat buď telefonicky, nebo pomocí online žádosti.
Tesco půjčka vás jistě nadchne i tím, že se neplatí žádné poplatky za vyřízení a vedení a zcela zdarma máte rovněž i předčasné splacení půjčky.
Online půjčku lze vyřídit již od částky 20 0000 až 150 000 Kč. Pakliže požadujete částku vyšší, musíte si ji domluvit na stánku Tesco Finanční služby.
Při uzavírání Tesco půjčky si můžete pořídit:
• odklad splátek: v průběhu splácení si můžete až čtyřikrát odložit pravidelnou měsíční splátku.
• změnu výše splátek: dle své momentální peněžní situace si smíte změnit výši splátek. pojištění: máte jistotu, že když nastane nějaká komplikace, budete chráněni pojištěním půjčky.

Co vám Tesco ještě nabízí

Tesco dále přináší peněžní produkty a služby, které třeba zrovna potřebujete. Patří k ním:

Clubcard kreditní karta Premium

S Clubcard kreditní kartou Premium obdržíte více bodů za nákupy v Tescu, avšak i při nákupu u partnerů sítě Premium. Díky této kartě budete nakupovat velice výhodně, ale rovněž i lehce a rychle.
Můžete získat i nákupy na splátky bez navýšení.
Jako doplňkové služby ke kartě nabízí:
• splátkové programy: S kreditní kartou si můžete převést finanční prostředky na svůj bankovní účet, ovšem také si budete moci rozčlenit nákup na splátky.
• elektronické měsíční výpisy: vám budou zdarma chodit na váš email.
• SMS info: neustále budete mít přehled o veškerých provedených transakcích na vaší kartě.
• splácení bez obav: samozřejmě si můžete pojistit výdaje i zneužití karet, díky tomu nemusíte mít strach tuto kartu používat.

Spojení půjček

Spojení více půjček do jediné označuje oblíbenou možnost, jež vám přinese větší množství peněz do rodinného rozpočtu. Nehradíte poplatky za vyřízení, máte možnost splatit vše bez poplatků, vyřízení je jednoduché, a to na základě dvou dokladů totožnosti a smlouvy k půjčkám. Mimo to si můžete zvolit i doplňkové služby pro nečekané životní situace.
Samozřejmě i v tomto případě lze využít doplňkových služeb odložení splátek, změnu výši splátek a pojištění proti neschopnosti půjčky hradit.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články