Produkty společnosti Cetelem

Produkty společnosti Cetelem

Znáte nějaké nebankovní instituce působící v ČR? Nemusíte se o ně vůbec zajímat, ale určitě jste o nich slyšeli alespoň prostřednictvím reklamních spotů. Možná patříte k mnoha Čechům, jež s nimi již mají osobní zkušenost. Jako jednu z nejznámějších služeb uvedeme půjčku bez doložení příjmu od společnosti Cetelem.

O společnosti Cetelem

Dříve než si řekneme více informací o půjčce bez doložení příjmu Cetelem, seznámíme se s jejím poskytovatelem a samozřejmě také s nabídkou.
Cetelem představuje velmi silnou a stabilní nebankovní společnost, která na našem trhu působí přes 15 let. Za celý ten čas prošly její produkty vývojem a spousta klientů využívá její nabídky.
Jedná se o dceřinou společnost francouzské banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE. Tato bankovní instituce nabízí úvěry už od roku 1953. Své firmy rozprostírá ve více než třiceti zemí světa.
Společnost se snaží poskytovat půjčky za snadno splnitelných podmínek. Zároveň ovšem klade důraz na zodpovědný přístup k úvěrování. Tvoří součást hned několika důležitých asociací, a sice Sdružení právnických osob SOLUS, Česká leasingová a finanční asociace, Sdružení pro bankovní karty, MasterCard International nebo Asociace pro elektronickou komerci.

Produkty společnosti Cetelem

Peněžní produkty společnosti Cetelem zahrnují:
• osobní půjčka: nabídne vám sumu od 20 000 až do jednoho milionu korun, a to na dobu až 10 let. Neplatí se poplatky za vyřízení a vedení úvěru ani za mimořádnou splátku anebo předčasnou úhradu.
• kreditní karta: patří mezi vůbec nejrozšířenější karty u nás. Chlubí se mnoho výhodami. Bezúročné období trvá až 55 dní.
• nákup na splátky: Cetelem spolupracuje s více než 4500 prodejců spotřebního zboží, a to včetně e-shopů.
• auto-moto: účelová půjčka zaměřující se na pořízení vozidla. Nepotřebujete žádného ručitele a do výše úvěry 200 000 Kč nejste povinni sjednávat si havarijní pojištění.
• pojištění: lze si domluvit nejrůznější druhy pojištění, a sice pojištění schopnosti splácet, pojištění pro případ zneužití karty, úrazové pojištění, pojištění karty a osobních věcí, pojištění výdajů aj.

Půjčka bez doložení příjmů Cetelem

Půjčka bez doložení příjmu Cetelem spadá mezi univerzální služby téhle nebankovní instituce. Peníze z ní se dají použít úplně na cokoliv. Celkově se přizpůsobuje tak, aby splňovala požadavky většiny klientů.
Při sjednávání půjčky si mohou zvolit z více variant dle částky i doby splatnosti. Z celkového hlediska jim půjčka dává hodně možnosti.
Půjčky bez doložení příjmů jsou všeobecně populární a neustále se rozšiřují. Jejich podstatný znak si nejspíše popisovat nemusíte. Už jen samotná okolnost, že žadatelé nemusí předkládat svůj příjem, činí z půjčky velice žádaný peněžní produkt. V dnešní době pořád více lidí nemá jak doložit své příjmy, neboť je nemá, anebo jsou si vědomi, že na jejich základě by jim byla půjčka stejně zatrhnuta.

Výhody půjčky bez doložení příjmu Cetelem

Jako hlavní výhody půjčky bez doložení Cetelem se uvádí:
• stabilita společnosti: pokaždé je daleko lepší požádat o nebankovní půjčku známou společnost s dlouhou tradicí na našem trhu, než se domluvit s poskytovatelem, o němž jste doposud neslyšeli.
• snadná dostupnost: u takových půjček se sice kontroluje bonita týkající se zodpovědného úvěrování, avšak i přesto si pořídíte půjčku za jednodušších podmínek než v bance, obzvlášť když nechcete dokládat příjem, znamená pro vás tato půjčka tu nejlepší volbu.
• příznivá cena: nebankovní společnost drží příznivé úrokové sazby. Nedochází k prodražení půjčky, protože její vyřízení, vedení úvěrového účtu, ale i předčasné splacení nebo mimořádná splátka se neplati.
• možnost pojištění: Cetelem poskytuje ke svým finančním produktům samozřejmě i různá pojištění. Lze si vše nastavit tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo.
• pohodlné sjednání: o půjčku bez dokládání příjmu Cetelem žádáte prostřednictvím online formuláře či po telefonické domluvě. Oba způsoby jsou velice pohodlné.
• peníze na cokoliv: v nabídce Cetelem objevíte účelové a také i neúčelové peněžní produkty. Půjčka bez doložení příjmů patří k těm neúčelovým, protože můžete finanční prostředky použít opravdu na cokoliv.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články