Rychlá půjčka není v dnešní době žádný velký problém?

Rychlá půjčka není v dnešní době žádný velký problém?

Segment úvěrových produktů se neustále vyvíjí, což směřuje také k tomu, že se stále více tlačí na samotnou rychlost vyřízení. Zatímco v minulých dobách se jednalo o dny, dnes už není problém mít půjčku schválenou za hodiny, ale i minuty. Přesně to umí rychlá půjčka, kterou není žádný problém získat. Podívejte se společně s námi na to, v čem a proč je tak jedinečná.

Vše jednoduše a online

Nejprve se podíváme na to, jak si o peníze můžete požádat a jak je vše následně vyřízeno. Dnes umí rychlá půjčka nabídnout několik konkrétních možností samotné žádosti. Pokud máme být konkrétnější, potom se jedná o tyto:

  • Online
  • Pomocí SMS
  • Telefonicky

První možnost jasně dominuje, jelikož ji lze realizovat kdykoliv a odkudkoliv, kde je připojení. Online je také realizováno i samotné vyřízení. A to pochopitelně znamená, že jako žadatelé nemusíte kamkoliv chodit, a vše zvládnete třeba od vašeho počítače, nebo tabletu i chytrého telefonu.

Získat peníze výhodně lze stále jednodušeji

Nejenom snadné vyřízení prostřednictvím internetu je s tímto typem půjčky přímo spojeno. Na co dále nesmíme zapomínat, to je jistota toho, že peníze lze získat i velmi výhodně. Jak na to? Podívejte se na půjčky na Finmoney.cz, což je unikátní porovnávač, který má k dispozici i tyto konkrétní úvěrové produkty. Z nich si následně můžete snadno vybrat tu, která bude nejvýhodnější. Lze narazit jak na ty, kdy z každé tisícikoruny zaplatíte pár desítek korun, tak lze narazit i na takové, u kterých je možnost získat půjčku zcela zdarma. Má nulový úrok i RPSN a tak vrátíte přesně tolik, kolik si vezmete.

Bez složitého prověřování

Velkým pozitivem současných rychlých půjček je rozhodně i fakt, že se jako žadatelé nemusíte obávat složitého prověřování. Vše může být vyřízeno mnohem rychleji, než si sami myslíte. A to proto, že u mnohých poskytovatelů nejsou nijak velké nároky spojené s ověřováním:

  • Finanční minulosti
  • Aktuálního příjmu
  • Celkové bonity

Z toho plyne, že u mnohých půjček je schvalovatelnost opravdu velmi vysoká. Výsledkem toho je, že i celkem problémový klient může peníze bez případných velkých komplikací získat. Obvykle se společnosti chlubí tím, kolika lidem půjčí, nebo je možné pro vyhledání využít i výše zmíněný srovnávač.

Vysoké sumy? Žádný problém

Rychlá půjčka byla v minulosti spojena také s tím, že sumy, které byly k dispozici, byly poměrně malé. Když budeme konkrétní, tak se pohybovaly v řádech několika stovek a nižších tisíců. I toto se změnilo a dnes může půjčka online nabídnout sumy, které jsou podstatně větší. Stále samozřejmě začínají na nižších hodnotách, které jsou v řádech několik stovek, nebo nižších tisíců korun. Když se ale podíváme na maxima, už není problém získat i několik desítek tisíc korun. A to s jistotou jednoduchých podmínek, stejně jako s jistotou toho, že peníze lze využít na cokoliv. Rychlé půjčky jsou totiž u všech poskytovatelů neúčelové.

Vyplacení peněz? Nejenom na bankovní účet

Že se získáním půjčky není absolutně žádný problém, to dokládá i fakt spojený s tím, že vyplacení peněz už nemusí být realizováno jenom tak, jako tomu bylo v minulosti – a to převodem na bankovní účet. Kdo ho nemá, nebo k němu aktuálně nemá přístup, ten může využívat i jiných, zajímavých cest. Ty se týkají třeba možnosti nechat si peníze zaslat poštovní poukázkou. Díky tomu není problém s vyzvednutím na jakékoliv poště. Poměrně inovativní a hned i oblíbená možnost se týká toho, že si lze peníze vyzvednout například v trafikách, prostřednictvím terminálů. Díky tomu, že mnohé mají otevřeno 7 dní v týdnu, je přístup k penězům podstatně snadnější, než kdykoliv jindy. K financím se tak lze dostat i rychleji, než při zasílání na účet. A navíc jsou vyplaceny v hotovosti.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články