Srovnání běžných účtů – najděte si ten nejvýhodnější

Srovnání běžných účtů – najděte si ten nejvýhodnější

Zřídit si běžný účet v bance už není martyrium na celý den nebo dokonce více návštěv pobočky. Všechno potřebné dnes lze vyřídit po internetu, není se proto čeho obávat. Dokumenty, které jsou k založení účtu potřebné, je možné dokonce jednoduše ofotit a poslat emailem, to je výhoda moderní digitální doby! Nevíte ještě, jaký účet u které konkrétní banky vybrat? Zkuste naše srovnání běžných účtů, během mžiku budete mít dobrý tip, díky němuž ušetříte na poplatcích klidně i pěkných pár tisícovek ročně!

Dejte šanci třeba Air Bank

Jedna z moderních bank, díky nimž ušetříte spoustu peněz za poplatky všeho druhu a dostanete navíc spoustu zajímavých možností, které se vyplatí. Vybírejte jako z bankomatu na terminálech Sazky, mějte vedení účtu zdarma a klidně v rámci jedné smlouvy zařiďte pro své blízké dalších devět různých osobních účtů. Převod financí mezi nimi je bez poplatků, samozřejmě! Air Bank malý tarif prostě stojí za zvážení, no ne?

A jako by to ještě nebylo málo, osobní účet můžete mít za pravidelné využívání i výhodně zúročen. Jinými slovy, pět plateb kartou měsíčně rovná se jeden procentní bod úročení zůstatku ročně (připisuje se vždy jednou do měsíce). Internetové i mobilní bankovnictví s maximální přehledností, moderní technologie tu prostě hrají první housle. Mladé rodiny, penzisté, studenti, všichni si přijdou na své!

Jedinečná nabídka ale přichází i od dalších „novějších“ bank, které se objevily v tomto desetiletí na tuzemském trhu. Vedení účtu zdarma, příchozí platby zdarma, odchozí platby jakbysmet. A to vůbec není vše, je tu ještě možnost v případě potřeby si výhodně půjčit peníze, zajímavé úroky jsou tu totiž právě jen pro klienty dané banky!

Bankovní poplatky jsou dnes na nule

Běžný účet už dnes není za pár desetikorun nebo dokonce pár stokorun za měsíc, to je opravdu holý nesmysl. Některé novější banky navíc vůbec nerozlišují mezi tím, zda je účet běžný nebo podnikatelský, nabízejí prostě jednu výhodnou taxu pro všechny a jméno je tak jen takříkajíc „na papíře“. To se rozhodně vyplatí, nezaplatíte totiž za celý rok ani korunu navíc, kdo by to od banky vůbec čekal? 

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články