Via SMS půjčka

Via SMS půjčka

Potřebujete si půjčit a vaší jedinou podmínkou je, aby byla půjčka vyřízená hlavně rychle? A co třeba do patnácti minut? Nevěříte? Právě takhle krátce trvá vyřízení tzv. SMS půjčky.

Společnost Via SMS

Via SMS spadá mezi nebankovní instituce poskytující spotřebitelské úvěry a půjčky. Zaměřuje se zejména na krátkodobé produkty.
V naší republice lze zažádat o půjčku od společnosti Via SMS již od roku 2010. Firma Via SMS nepůsobí pouze v ČR, ale i v jiných státech celé Evropy, a to ve střední Evropě, Pobaltí a dalších místech.
Specializuje se na poskytnutí půjček pomocí online formuláře nebo mobilního telefonu. Ať už si vyberete jeden či druhý způsob, vždy máte jistotu pohodlného sjednání přímo z vašeho domova bez větších nároků na čas. Takhle snadné by to v případě bankovních půjček nebylo.

O Via SMS půjčce

Via SMS půjčka znamená menší krátkodobou půjčku. Běžně vám poskytne částku od pěti tisíc korun. Možná si řeknete, že to není bůhvíjaká horentní suma, za niž si obstaráte něco mimořádného, ale i přesto je o ni veliký zájem. V dnešní době si totiž lidé stále častěji půjčují finanční prostředky na běžné výdaje, na které jim již nezbývají peníze. Via SMS půjčka je též vhodná tehdy, kdy vás překvapí neočekávaný výdaj, na které momentálně nemáte potřebnou hotovost.
Lidé se uchylují k Via SMS půjčce, protože se dá hlavně rychle sjednat. Celý proces je tak jednoduchý, že vůbec nic nezdrží vaše pohodlné vyřízení této služby. Je jasné, že pokud si lidé chtějí půjčit pomocí tohoto produktu pouze menší částku, neradi by čekali na vyřízení celou věčnost. A zrovna těmto požadavkům se Via SMS půjčka podřídila.

Získání Via SMS půjčky

Rádi byste věděli, jak vlastně tuhle půjčku dostat? Především stačí splnit základní podmínky. Nejedná se vůbec o nic závažného, co by se nedalo splnit. Pro poskytovatele téhle půjčky je důležité, abyste byli občany České republiky, ve věku dvaceti až pětašedesáti lety a pochopitelně jste měli čistý trestní rejstřík a dobrou úvěrovou historii bez záznamu v registru dlužníků. Dále musíte mít zřízený bankovní účet v ČR, vlastnit mobilní telefon nebo přístup na internet. Takže splňujete výše uvedené podmínky? Pokud ano, již nic vám nebrání v tom, abyste si zažádali o SMS půjčku také.
Žádost o Via SMS půjčku je také velmi nenáročnou disciplínou. Nastavíte si jen výši a délku půjčky a dále vás povedou instrukce. Při první žádosti zadáváte základní údaje. Nezbytné je, abyste v průběhu vyřizování uhradili jednu korunu, aby si poskytovatelé této půjčky mohli ověřit pravost vašeho bankovního účtu. Vždy lze u Via SMS čerpat jen jedinou půjčku. Jakmile ji ovšem uhradíte, můžete si požádat o další.
Takřka ihned po odeslání vaší žádosti zjistíte, zda vám bude půjčka poskytnuta. Když tomu tak skutečně bude, převedou vám požadovanou sumu na účet a od té chvíle s ní můžete dle libosti naložit.
Půjčku musíte zaplatit v předem určeném termínu, a to převodem částky na účet Via SMS. Splacení je poměrně snadné, smí k tomu dojít z jakékoliv banky v ČR.
Jestliže víte, že z nějakého důvodu nestihnete uhradit půjčku v domluveném termínu, radíme vám se jim ozvat a nedělat „mrtvého brouka“. Za takových okolnosti si raději prodlužte lhůtu splatnosti půjčky. I to vám přirozeně Via SMS nabízí, ovšem tato služba se již platí. Tuto platbu je zapotřebí splatit nejpozději v den splatnosti dané půjčky. Jestliže tak neučiníte, přičítá se k částce i úrok z prodlení. Přijde vám sms zpráva ihned poté, co vám byla půjčka v pořádku prodloužena.

 

Výhody VIA SMS půjčky

Lidé mají nejraději vyřizovat si své věci v pohodlí bez jakéhokoliv zdržování. A právě na tohle lákají poskytovatelé Via SMS půjčky své klienty. Vše zařídíte v současnosti díky internetu. Samozřejmě výjimku netvoří ani sjednávání půjček. Také i Via SMS půjčku si pořídíte pohodlně buď online, nebo pochopitelně i prostřednictvím mobilního telefonu, stačí zavolat či odeslat sms zprávu.
Mimo pohodlné vyřízení poskytuje Via SMS půjčka rychlé jedná. Pro akutní finanční záležitosti je jako stvořená. Poskytovatel vám zaručuje, že částku z půjčky obdržíte do patnácti minut.
Výhodou je také lehká dostupnost této půjčky. Poskytovatel nepožaduje příliš velké nároky, i když na rozdíl od jiných nebankovních půjček do registru dlužníků nahlíží. Při žádosti o Via SMS půjčku ovšem není zapotřebí ručitele a klient neručí ani svým majetkem.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Přečtěte si i další články